Olaplex

Systém Olaplex neobsahuje silikony, sulfáty, ftaláty, DEA, aldehydy a není testován na zvířatech. Olaplex obnovuje rozbité disulfidové vazby ve vlasech, které jsou poškozovány při tepelné, mechanické a chemické vlasové úpravě. Olaplex nabízí možnost posunout kvalitu vlasů dál, než kdy předtím.

Olaplex ošetření

Přejděte na světlejší odstín. Posuňte hranice barvení dál, aniž by byla ohrožena integrita vlasů.

Olaplex můžete použít jako systém pro dokonalé barvení nebo jako samostatné ošetření. Přípravek Olaplex Bond Multiplier č.1 se přidává do zesvětlovače nebo barvy a po opláchnutí barvy z vlasů se aplikuje přípravek Bond Perfector č.2. Výrazně se tak sníží poškození při každém barvení.

Na domácí použití je určen Hair Perfector č. 3, který prodlužuje trvanlivost barvy a dodává vlasům potřebnou péči. Domácí péče by se měla používat 1x týdně pro další posílení vlasů a ochranu budoucím chemickými ošetřeními. Přípravek Hair Perfector No.3 (750 Kč) Take Home má další úžasné výhody oceňované stovkami klientů.

A co to vlastně je, ten Olaplex?

Jedná se o ORIGINÁLNÍ chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Takovému přípravku nelze konkurovat!

Začali jsme tím, že jsme našli dva přední světové odborníky v oblasti materiálů a chemie, kteří nikdy předtím nepracovali pro vlasový průmysl - Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker. Vznikl tak tým snů, který s čerstvým nadhledem vynalezl chemickou složku, jež bez silikonu a minerálních olejů obnovuje rozbité vazby ve vlasech během chemického ošetření a po něm. Výsledkem jsou vlasy silnější než kdy předtím. To vše může znít jako marketingový trik, ale přečtěte si, co o Olaplexu říkají přední kadeřníci na sociálních sítích. Jak sami uvádějí, nejlepším testem je použití v praxi.

Take Home Hair Perfector

Take Home Hair Perfector je určený pro klienty, kteří chtějí prodloužit a zvýšit účinek Olaplex ošetření mezi návštěvami salonu. Kůra má 100 ml lahvičku přípravku- Hair Perfector N.3. Není nutné tento produkt používat a není vyžadován pro fungování Olaplexu při barvení či odbarvování. Ovšem díky tomu, že vazby ve vlasech jsou neustále ničeny tepelným (fénování, žehlení, kulmování vlasů) nebo mechanickým (nešetrné česání vlasů, stahování vlasů do culíků či drdolů) stylingem, vlasy po několika týdnech až měsících ztrácejí integritu, sílu, lesk a hebkost v závislosti na kvalitě vlasového ošetření. Olaplex Take Home Hair Perfector N.3 zachová sílu, strukturu, integritu, hebkost a lest vlasů. 1 balení se používá 1x týdně vystačí cca na 8 týdnů.

Cena domácí péče: 750 Kč

Instrukce k použití pro domácí péči Hair Perfektor N.3:

Klient aplikuje dostatečné množství do ručníkem vysušených vlasů a nechá Olaplex působit 10 minut, potom opláchne a umyje vlasy šampónem a kondicionérem. Tato domácí péče NENÍ kondicionér a je třeba jej vymýt z vlasů šampónem. Čím déle je na vlasech ponechán, tím je účinnější. Doporučuje se doba působení 10 minut, ale pro ještě lepší výsledky jej lze ponechat na vlasech i déle. Pokud je to třeba, přípravek lze použít častěji než jednou týdně.

Hair Botox Cocochoco

Vlasový botox COCOCHOCO zajistí okamžité obnovení vašich vlasů. Účinně proniká do narušených oblastí vlasů a vyplňuje je regeneračními látkami. Zregeneruje poškozené a křehké vlasy zevnitř a zpevňuje pokožku hlavy. Po ošetření jsou Vaše vlasy zdravé a nádherně lesklé. Vlasový botox obsahuje botulotoxin, aminokyseliny, bílkoviny, nasycené vitamíny a minerály, které poskytují vlasům potřebnou výživu a přinášejí Vašim vlasům jedinečný vzhled. Výhody aplikace Vlasového botoxu : vyhlazuje vlasy, poskytuje UV ochranu, posiluje křehké a poškozené vlasy, vyplňuje jejich strukturu a vlasy se stávají plnější, zaceluje roztřepené konečky, zlepšuje růst vlasů, výsledek vydrží po dobu 4-5 měsíců.