Služby

Stříhání

Stříhání

Střih je spojením všech důležitých kroků, které vedou k vytvoření dokonalého účesu. Správný účes by měl šetřit vaše vlasy, měl by dlouho držet tvar a neměl by vyžadovat výraznou údržbu.

Stříhání

Barvení

Nabízíme široké spektrum technik barvení a barvících přípravků. Společně zvolíme odstín, který je pro Vás a Vaše vlasy nejvhodnější. Pracujeme i s přípravky bez obsahu amoniaku, které jsou šetrnější.

Stříhání

Ošetření Olaplex

Olaplex je přípravek originální chemické receptury, která dokáže znásobovat a obnovovat disulfidové vazby. Dovoluje posouvat hranice barvení, aniž by byla ohrožena integrita vlasů.

Stříhání

Bayalage Ombré/shatush

Ombré znamená ve francouzštině stínování, jde o speciální způsob barvení, kdy jsou vlasy u kořínku tmavší, postupně přecházejí ve světlejší odstín, a ještě světlejší konečky.

Stříhání

Hair Botox Cocochoco

Vlasový botox COCOCHOCO zajistí okamžité obnovení vašich vlasů. Účinně proniká do narušených oblastí vlasů a vyplňuje je regeneračními látkami.

Stříhání

Keratinová rekonstrukce

Účinná profesionální procedura na bázi mořského keratinu a kolagenu. Metoda je určena pro rekonstrukci jemných roztřepených suchých a krepatých vlasů.

Stříhání

Trvalá ondulace

Ondulace se provádí za účelem natočení a zvětšení objemu vlasů. Docílit lze různé intenzity vlnitosti – od pouhého náznaku vln až po výraznou vlnitost. Použitím trvalé ondulace dojde k přeskupení původní keratinové struktury na strukturu novou, která bude kopírovat tvar, který je zafixován například na natáčce.

Stříhání

Melírování

Barvením pramenů vlasů (melírováním) získá váš účes jedinečnost. Je nezbytné vhodně zvolit odstín barev, tón v tónu, nebo využít pestré palety kontrastů barev. Tvar a šíře pramenů mohou být originalitou, která podtrhne individualitu Vaší osobnosti.

Stříhání

Barevné přelivy

Přeliv zvýrazní přirozený vzhled Vašich vlasů, zdůrazní jejich barvu a lesk. Vaše vlasy budou jasné, zářivé a přirozené.

Stříhání

Prodlužování vlasů

Vlasy prodlužujeme metodou Hair talk - vlasové pásky a metody Micro ring a Keratin jsou pouze po předchozí telefonické domluvě.

Stříhání

Společenské a svatební účesy

Jsme připraveni vytvořit pro Vás společenský účes na jakoukoli mimořádnou událost ve Vašem životě. Naši kadeřníci zvládají všechny typy účesů za použití širokého spektra vlasových doplňků.

Stříhání

Foukání, žehlení, kulmování a finální styling

Pro výsledný efekt účesu jsou velice důležité detaily. Ke konečné úpravě patří použití kvalitních stylingových prostředků.