O nás

Kadeřnictví Celebrity Hair

V oblasti kadeřnických služeb úspěšně působíme již od roku 2011. Naší prioritou jsou kvalitní služby na profesionální úrovni. Klademe důraz na osobní přístup a snažíme se maximálně porozumět individuálním potřebám každého klienta.

Neustále zvyšujeme úroveň nabízených služeb a dbáme na vytváření prostředí, ve kterém se zákazník cítí příjemně a relaxovaně. K dosažení profesionálních výsledků používáme špičkovou kosmetiku renomovaných značek.

Naše úspěchy

Kde jste mohli vidět naši práci

Mezi naše nejúspěšnější akce patří zajištění kadeřnických a kosmetických služeb pro Miss Agro, kadeřnická show v klubu Solidní jistota, účesy modelek na módní přehlídce Fashion Days v OC Atriu Flora ve spolupráci s modelingovou agenturou Prestige Models a kadeřnická spoluúčast na módní přehlídce Agáty Hanychové na reprezentačním plesu v hotelu Galaxie v Suchdole.

Náš tým

Profesionalita, individuální přístup

Náš tým profesionálních kadeřníků se pravidelně účastní školení v ČR i v zahraničí. Pokud nemáte jasnou představu, jaký nový účes zvolit, rádi Vám poradíme a společně nalezneme nejatraktivnější řešení. Naším prioritou je, abyste se u nás cítili příjemně a rádi se k nám vraceli.