Kadeřnické služby

Stříhání

Střih je spojením všech důležitých kroků, které vedou k vytvoření dokonalého účesu. Správný účes by měl šetřit vaše vlasy, měl by dlouho držet tvar a neměl by vyžadovat výraznou údržbu.

Barvení

Nabízíme široké spektrum technik barvení a barvících přípravků. Společně zvolíme odstín, který je pro Vás a Vaše vlasy nejvhodnější. Pracujeme i s přípravky bez obsahu amoniaku, které jsou k vlasům šetrnější.

Ošetření Olaplex

Olaplex je přípravek originální chemické receptury, která dokáže znásobovat a obnovovat disulfidové vazby. Dovoluje posouvat hranice barvení, aniž by byla ohrožena integrita vlasů. Přejděte na světlejší odstín, nyní se nemusíte bát.

Novinka! Pánské holení břitvou

Nově jsme rozšířili nabídku našich služeb o pánské holení břitvou (shavettou). Nyní za zaváděcí cenu 250 Kč!

Melírování

Barvením pramenů vlasů (melírováním) získá váš účes jedinečnost. Je nezbytné vhodně zvolit odstín barev, tón v tónu, nebo využít pestré palety kontrastů barev. Tvar a šíře pramenů mohou být originalitou, která podtrhne individualitu Vaší osobnosti.

Ombré/shatush

Ombré znamená ve francouzštině stínování, jde o speciální způsob barvení, kdy jsou vlasy u kořínku tmavší, postupně přecházejí ve světlejší odstín, a ještě světlejší konečky.

Barevné přelivy

Přeliv zvýrazní přirozený vzhled Vašich vlasů, zdůrazní jejich barvu a lesk. Vaše vlasy budou jasné, zářivé a přirozené.

Tahe keratin

Tahe keratin Gold je určen, především na suché a silně poškozené vlasy. Přípravek obsahuje 24 karátové zlato a keratin, který vlasy nádherně vyhladí, zbaví je krepatosti, navrátí jim lesk a podpoří růst vlasů. Přípravek vlasy v žádném případě nezatěžuje a nezmastí.

Prodlužování vlasů

Vlasy prodlužujeme metodami micro ring a hair talk - vlasové pásky. V případě zájmu o tuto službu je nutná konzultace předem.

Trvalá ondulace

Ondulace se provádí za účelem natočení a zvětšení objemu vlasů. Docílit lze různé intenzity vlnitosti – od pouhého náznaku vln až po výraznou vlnitost. Použitím trvalé ondulace dojde k přeskupení původní keratinové struktury na strukturu novou, která bude kopírovat tvar, který je zafixován například na natáčce.

Brazilský keratin

Brazilský keratin je čistě přírodní produkt, který byl vyvinut v roce 2006 v Rio De Janeiru. Jedná se o nechemický přípravek obsahující keratin určený k regeneraci a tvarování vlasů, primárně k jejich dlouhodobému narovnání. Při zažehlování pronikají molekuly keratinu do vnitřní složky vlasu a opravují jeho poškození. Výsledky jsou zjevné ihned po aplikaci.

Keratinová rekonstrukce

Účinná profesionální procedura na bázi mořského keratinu a kolagenu. Metoda je určena pro rekonstrukci jemných roztřepených suchých a krepatých vlasů bez lesku, zničených barvou, melírem či trvalou. Mořský keratin a kolagen jsou rozdrobeny do malých částeček pronikajících velmi snadno do kortexu i do kutikuly vlasu.

Společenské a svatební účesy

Jsme připraveni vytvořit pro Vás společenský účes na jakoukoli mimořádnou událost ve Vašem životě. Naši kadeřníci zvládají všechny typy účesů za použití širokého spektra vlasových doplňků.

Foukání, žehlení, kulmování
a finální styling

Pro výsledný efekt účesu jsou velice důležité detaily. Ke konečné úpravě patří použití kvalitních stylingových prostředků.

Steampod

Parní uhlazující žehlička na vlasy, ve spojení se speciálními přípravky, jejichž účinek je aktivován parou, poskytuje vlasům hloubkovou obnovu a uhlazení. Díky páře se také minimalizuje tepelný šok, kterému jsou vlasy vystavovány při použití běžné žehličky. Ve srovnání s ní je tedy poškození vlasu sníženo na naprosté minimum.

Doplňkový prodej
vlasové kosmetiky

V našem kadeřnictví si lze také zakoupit profesionální vlasovou kosmetiku určenou k domácímu použití.