Prázdný košík

Základní keratinové ošetření

Tahe Botanic Gold

TAHE Vám představuje BOTANIC GOLD, řadu přípravků s osobitou energií a stylem. Vítězná řada s exkluzivním složením obsahuje vysokou koncentraci nově vyvinutých ingrediencí získaných z přírodních zdrojů, které jsou vhodné pro všechny typy vlasů, především ale pro vlasy suché a silně poškozené. Přípravky jsou luxusně parfémované a dosahují profesionálních výsledků, které garantují nejmodernějšími výzkumy v jejich laboratořích.

Program Gold s keratinem a tekutým zlatem zaručuje dokonalé výsledky. Všechny přípravky řady Gold Vás doslova nadchnou.Tato řada je vhodná pro každodenní použití a nevyžaduje profesionální aplikaci.

Aplikace v našem salonu: (zobrazit nabídku)

Tahe Botanic Program Gold - Exkluzivní kúra pro velmi suché, nebo poničené vlasy, účinná proti třepícím se konečkům a lámání vlasů. Krásné vlasy ve 3 jednoduchých krocích:

  1. krok mytí - Tahe Keratin Gold šampon - pro velmi suché nebo poničené vlasy. Účinný proti roztřepeným konečkům, obsahuje čistý keratin a aktivní mateřské rostlinné buňky
  2. krok výživa - Tahe Nutri-Therm mask - výživná maska se složkou Bio aktiv keratin a rostlinnými mateřskými buňkami. Intenzivní výživa vlasů s termo-aktivními složkami, pro dlouhodobou hloubkovou péči. Teplo aktivuje účinek přípravku, zapečeťuje výživu do vlasového vlákna. Zanechává vlasy lesklé, hedvábné na dotek a zdravé.
  3. krok hydratace - Tahe Keratin Gold Treatment - „Tekuté zlato" obsahuje Bio aktiv keratin, mateřské rostlinné buňky a arganový olej. Bojuje s projevy stárnutí, posiluje, hydratuje, dodává energii, objem a lesk, zanechává vlasy hladké a krásné.

Cena aplikace v salonu:

  • 500 Kč